O nás

Společnost Johnstone’s má dlouholetou tradici a je synonymem značky určené profesionálům. Název Johnstone’s se na trhu barev ve Spojeném království používá již od roku 1890. V rámci portfolia značek PPG je společnost na trhu známa spolu se značkou Leyland a nabízí tak špičkový sortiment.

Vize společnosti Johnstone’s se zakládá na značce, která se specializuje na potřeby profesionálního natěrače a dodává tak komplexní řadu vysoce kvalitních produktů. V této pozici se opírá o 115 let zkušeností s výrobou profesionálních barev a své oddělení výzkumu a vývoje, kde vylepšuje své produkty tak, aby s nimi profesionálové dosáhli ještě lepších výsledků. Z těchto důvodů vnímají profesionálové a specialisté značku Johnstone’s jako výrobce vysoce kvalitních barev, na něž se vždy mohou spolehnout.

Společnost Johnstone’s se na trhu již před dlouhou dobou etablovala díky svým prvotřídním barvám určeným pro profesionální natěrače a dekoratéry a zůstává tak na špičce používaných technologií a vývoje nových produktů. Neustálé vyhodnocování a sledování kvality produktů je důvodem, proč společnost Johnstone’s zůstává díky svým produktům a službám měřítkem průmyslu barev ve Spojeném království.

Komplexní řada Johnstone’s pokrývá všechny výrobní sektory, od stěžejních barev v podobě emulzí, lesků a základových barev až po výrobky pokročilé technologie jako např. Aqua, Acrylic, atd. Další produktovou řadou jsou Woodworks a Vysoce výkonné nátěrové hmoty (Performance Coatings).

Kromě těchto rozsáhlých produktových řad disponuje společnost Johnstone’s v rámci Spojeného království a Irska špičkovým tónovacím systémem, díky němuž jsme schopni dodat více než 15000 odstínů pro takřka kterýkoliv lak. Díky této špičkové technologii jsou k dispozici nebývalé úrovně pokrytí, přesnosti a krycích vlastností a jsme tak jedničkou v produkci barev.

Pro veškeré dekorační potřeby

Veškeré výrobky společnosti Johnstone’s za­koupíte v síti dekoračních center, kde vám budou k dispozici služby, odborníci a ochotný personál, který jen stěží hledá konkurenci.

Vyhledávání produktů

Najděte správný produkt pro váš projekt výběrem z těchto možností:

Katalog

Začínáte projekt?
Najděte vše, co hledáte v našem Katalogu produktů.

Kontakty

Telefon

INFOLINKA: 800 10 10 00 Provozní doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Czech, a.s. Břasy 223 338 24 Břasy Česká republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.

Rozumím